
-5%
Електромобіль дитячий Bambi Racer джип на радіокеруванні M 5055EBLR-1(4WD)
15 091 ₴
14 336,45 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 5055EBLR-1(4WD)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 28.3 кг |
| Основні | |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V14AH |
| Вага паковання | 32,9 кг |
| Вік | 3 роки — 4 роки — 5 років | 6 років | 7 років — 8 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років| 8-10 років |
| Час заряджання | 8-12 годин |
| Час гри | 1-2 години |
| Діаметр коліс | 28 см |
| Додатково | MP3, USB |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість місць | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 35 кг |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мотор | 4 х 35W |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 131 х 81/72 х 60 см |
| Розмір сидіння | 48 см |
| Розмір паковання | 134 х 72 х 37 см |
| Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Система амортизаторів | Задні |
| Швидкість руху | 3-8 км/год |
| Тип керування | Дистанційне" на пульті | Редіокерування | Руль |
| Частота | 2,4 ГГц |
- Ціна: 14 336,45 ₴









