
Стільчик для годування Bambi M 5722 Gray
2 025 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 5722 Gray
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Вага паковання | 5 кг |
| Вік | 1 рік — 2 роки | 3 роки |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки |
| Діаметр коліс | 5 см |
| Защита от сползания | Да |
| Кількість коліс | 4 |
| Кошик для іграшок | Да |
| Максимальне допустиме навантаження | до 20 кг |
| Матеріал | Метал, пластик, екокожа |
| Нахил спинки | від 105 до 135 градусів |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 94 х 75 х 60 см |
| Розмір у складеному вигляді | 115 х 60 х 44 см |
| Розмір сидіння | 27 х 24 см |
| Розмір паковання | 45 х 39 х 26,5 см |
| Регулювання столика | 4 положення |
| Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Спинка | Регульована, 3 положення |
| Стопор | 4 шт. |
| Чехол | Знімний з екошкіри |
- Ціна: 2 025 ₴







