
-5%
Електромобіль дитячий Bambi Racer джип Mercedes на радіокеруванні JJ2088EBLR-1-2(4WD)
12 797 ₴
12 157,15 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: JJ2088EBLR-1-2(4WD)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 20 кг |
| Основні | |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V/9AH |
| Вага паковання | 24,5 кг |
| Вік | 3 роки — 4 роки — 5 років | 6 років | 7 років — 8 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років| 8-10 років |
| Діаметр коліс | 26 см |
| Додатково | MP3, USB |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість місць | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Марка авто | Mercedes |
| Матеріал сидіння | Кожа |
| Мотор | 2 х 35W|2 х 25W |
| Живлення | 2 AA (не входять) |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 121 х 74 х 62 см |
| Розмір сидіння | 37 см |
| Розмір паковання | 118 х 73 х 62,5 см |
| Ремені безпеки | 3-точкові |
| Система амортизаторів | Задні |
| Швидкість руху | 3-5 км/год |
| Тип керування | Дистанційне" на пульті | Редіокерування | Руль |
| Частота | 2,4 ГГц |
- Ціна: 12 157,15 ₴









