
-5%
Електромобіль дитячий Bambi Racer Mercedes на радіокеруванні M 5098EBLR-3
12 260 ₴
11 647 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 5098EBLR-3
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Вага | 16.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V5AH |
| Вага паковання | 20,5 кг |
| Тип | Машинка |
| Тип транспорту | Єлектромобиль |
| Вік | 3 роки — 4 роки — 5 років | 6 років | 7 років — 8 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років| 8-10 років |
| Час заряджання | 10-12 годин |
| Діаметр коліс | 24 дюйми |
| Додатково | MP3, USB, TF |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Максимальна швидкість | 5-7 км/год |
| Марка авто | Mercedes |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мотор | 4 х 25W |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 115 х 74 х 50 см |
| Розмір сидіння | 2 х 22,5 см |
| Розмір паковання | 117 х 65 х 29 см |
| Ремені безпеки | 3-точкові |
| Система амортизаторів | Задні |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Тип керування | На пульті | Розіокерування |
| Частота | 2,4 ГГц |
- Ціна: 11 647 ₴








