
-5%
Електромобіль дитячий Bambi Racer чорний M 5098EBLRS-2
13 191 ₴
12 531,45 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 5098EBLRS-2
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 20.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V/9AH |
| Вік | 3 роки — 4 роки — 5 років | 6 років | 7 років — 8 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років| 8-10 років |
| Час заряджання | 8-12 годин |
| Висота до сидіння | 29 cм |
| Додатково | MP3 |
| Кількість місць | 1 |
| Кількість швидкостей | 1 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Максимальна швидкість | 3-8 км/год |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мотор | 4 х 25W |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | 126 х 76 х 50 см |
| Розмір паковання | 128 х 66 х 32 см |
| Ремені безпеки | 3-точкові |
| Функції | Свет |
| Частота | 2,4 ГГц |
- Ціна: 12 531,45 ₴









