
-5%
Електромобіль дитячий Bambi Racer на радіокеруванні зелений M 5098EBLRS-5
13 191 ₴
12 531,45 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 5098EBLRS-5
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Матеріал коліс | EVA |
| Колір | Зелений |
| Розміри | |
| Вага | 21 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V14AH |
| Тип | Електротранспорт |
| Вік | 2 роки — 2 роки,5 роки — 3 роки,4 роки — 5 років |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки |
| Час заряджання | 8-12 годин |
| Додатково | MP3, USB |
| Кількість місць | 2 |
| Кількість швидкостей | 1 в машині/3 на пульті |
| Максимальне навантаження на сидіння | 35 кг |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Марка авто | Mercedes |
| Матеріал сидіння | Кожа |
| Мотор | 4 х 35W |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 126 х 65 х 50 см |
| Розмір паковання | 128 х 66 х 32,5 см |
| Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Тип керування | Радіокерування |
| Функції | Звук | Світ |
| Частота | 2,4 ГГц |
- Ціна: 12 531,45 ₴








