
Електромобіль дитячий Bambi Racer BMW чорний M 5096EBLR-2
9 582 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: M 5096EBLR-2
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 16.9 кг |
| Основні | |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V10AH |
| Вага паковання | 19,9 кг |
| Вік | 3 роки — 4 роки — 5 років | 6 років | 7 років — 8 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років| 8-10 років |
| Час заряджання | 8-10 годин |
| Діаметр коліс | 17 см| 21 см |
| Додатково | MP3, USB, AUX, SD/TF |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Максимальна швидкість | 3-5 км/год |
| Марка авто | BMW |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мотор | 2 х 35 W |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 110 х 72 х 49 см |
| Розмір сидіння | 19 см |
| Розмір паковання | 112,5 х 58 х 29,5 см |
| Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Система амортизаторів | Задні |
| Тип керування | На пульті люль |
| Функції | Звук |
| Частота | 2,4 ГГц |
- Ціна: 9 582 ₴








