
-5%
Електромобіль дитячий Bambi Racer на радіокеруванні M 5107EBLR-3
11 225 ₴
10 663,75 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 5107EBLR-3
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Вага | 15.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V/9AH |
| Вага паковання | 18,9 кг |
| Вік | 3 роки — 4 роки | 5 років | 6 років | 7 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років |
| Час заряджання | 8-12 годин |
| Діаметр коліс | 22,5 см |
| Додатково | MP3, USB, BLUETOOTH, SD |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість місць | 1 |
| Кількість швидкостей | 1 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Марка авто | Mercedes |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мотор | 2 х 45W |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 105 х 56/71 х 52 см |
| Розмір сидіння | 27 см |
| Розмір паковання | 107 х 57 х 34 см |
| Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Система амортизаторів | Передні/задні |
| Тип керування | На пульті | Розіокерування |
| Функції | Звук | Світ |
| Частота | 2,4 ГГц |
- Ціна: 10 663,75 ₴









