
-5%
Електромобіль дитячий Bambi Racer на радіокеруванні червоний M 5742EBLR-3
14 886 ₴
14 141,70 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 5742EBLR-3
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Вага | 19.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V/7AH |
| Вага паковання | 23,3 кг |
| Тип транспорту | Єлектромобиль |
| Вік | 3 роки — 4 роки | 5 років | 6 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років |
| Час заряджання | 9 - 10 годин |
| Діаметр коліс | 19,5 см| 27 см |
| Додатково | MP3, USB, BLUETOOTH |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість місць | 2 |
| Кількість швидкостей | 3 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Максимальна швидкість | 2,5-4,5 км/год |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мотор | 2 х 45W |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 128 х 76/65 х 51 см |
| Розмір сидіння | 2 х 27 см |
| Розмір паковання | 133 х 65 х 34 см |
| Ремені безпеки | 2-точкові |
| Система амортизаторів | Задні |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Тип керування | На пульті | Розіокерування |
| Функції | Музика відчиняються двері | Світ |
| Частота | 2,4 ГГц |
- Ціна: 14 141,70 ₴









