
-5%
Візочок дитячий El Camino Avenue сірий ME 1128 Asphalt Gray
6 754 ₴
6 416,30 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: ME 1128 Asphalt Gray
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Колір | Сірий |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Вага | 10.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бампер | Знімний, що відкривається |
| Вага паковання | 11,9 кг |
| Водовідштовхувальне просочення | Да |
| Вік | 1 рік — 2 роки | 3 роки | 4 роки |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки |
| Діаметр коліс | 25 см| 20,5 см |
| Додатково | Кошик |
| Защита от сползания | Да |
| Капюшон | Глибокий, регулюється застібкою-блискавкою |
| Комплектація | Чохол на ніжки, знімна подушечка під голову, блок реверсивний |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне допустиме навантаження | до 22 кг |
| Матеріал коліс | PU |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Нахил спинки | від 102 до 162 градусів |
| Оббивка батьківської ручки | З екошкіри |
| Подшипники | Да |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 117,5 х 98 х 58 см |
| Розмір у складеному вигляді | 74 х 58 х 35 см |
| Розмір спального місця | 95 х 35 х 26 см |
| Розмір паковання | 75 х 52,5 х 28,5 см |
| Регулювання підніжки | 3 положення |
| Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Ручка коляски | 3 положення |
| Серія | Avenue |
| Система амортизаторів | Передні/задні |
| Спинка | Регульована, 3 положення |
| Тип коляски | Прогулянкова коляска з реверсивним блоком |
| Ширина шасі | 58 см |
- Ціна: 6 416,30 ₴
