
-5%
Мотоцикл дитячий Bambi Racer M 5744EL-8
8 208 ₴
7 797,60 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 5744EL-8
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Вага | 18.5 кг |
| Висота сидіння | 56 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V12AH |
| Бічні колеса | Є |
| Вага паковання | 20,8 кг |
| Вік | 3 роки — 4 роки | 5 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років |
| Висота керма | 70 см |
| Діаметр коліс | 33 см |
| Додатково | MP3, USB, TF |
| Кількість коліс | Двоколісний із дод. колесами |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Максимальна швидкість | 7 км/год |
| Матеріал сидіння | Кожа |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | 115 х 82 х 55,5 см |
| Розмір сидіння | 23 см |
| Розмір паковання | 97 х 57 х 43 см |
- Ціна: 7 797,60 ₴








