
-5%
Електромобіль дитячий Bambi Racer M 5737AL-4(48V)
52 997 ₴
50 347,15 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 5737AL-4(48V)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Вага | 79 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 24V14AH |
| Вага паковання | 90 кг |
| Вік | 10 років — 6 років | 7 років | 8 років | 9 років |
| Вікова група | 5-7 років — 8-10 років |
| Діаметр коліс | 32 см |
| Додатково | MP3, USB |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Кількість місць | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 100 кг |
| Максимальна швидкість | 18 км/год |
| Матеріал сидіння | Кожа |
| Мотор | 1 х 600W |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 173 х 94 х 65 см |
| Розмір сидіння | 34 см |
| Розмір паковання | 173 х 95 х 57 см |
| Ремені безпеки | 2-точкові |
| Система амортизаторів | Задні |
| Тип керування | Кермо |
| Функції | Відчиняються двері |
- Ціна: 50 347,15 ₴


