
-5%
Електромобіль дитячий Bambi Racer сірий M 5738AL-11
55 453 ₴
52 680,35 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 5738AL-11
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Матеріал коліс | Гума |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Вага | 76 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 24V14AH |
| Вік | 6 років — 7 років | 8 років |
| Вікова група | 5-7 років — 8-10 років |
| Додатково | Bluetooth, USB |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість місць | 2 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 100 кг |
| Максимальна швидкість | 15 км/год |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мотор | 1 х 200W |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | 176 х 108 х 63 см |
| Ремені безпеки | 2-точкові |
| Функції | Музика |
- Ціна: 52 680,35 ₴




