
-5%
Електромобіль дитячий Bambi Racer синій M 5738AL-4
55 453 ₴
52 680,35 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 5738AL-4
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Марка | Lamborghini |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Вага | 77 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 24V14AH |
| Вага паковання | 90 кг |
| Тип | Електротранспорт |
| Вік | 2 роки — 2 роки,5 роки — 3 роки,4 роки — 5 років | 6 років |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки| 5-7 років |
| Час заряджання | 8-12 годин |
| Висота сидіння | 36-41 см |
| Додатково | MP3, USB, BLUETOOTH |
| Кількість місць | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 100 кг |
| Максимальна швидкість | 6 - 13,8 км/год |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мотор | 1 х 200W |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 176 х 108 х 63 см |
| Розмір коліс | 32 см |
| Розмір сидіння | 34 см |
| Розмір паковання | 173 х 97 х 52 см |
| Ремені безпеки | 2-точкові |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Тип керування | Кермо |
| Функції | Музика відчиняються двері |
- Ціна: 52 680,35 ₴









