
-5%
Візок дитячий El Camino Muse чорний ME 1118 Black
7 007 ₴
6 656,65 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: ME 1118 Black
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Матеріал коліс | EVA |
| Колір | Чорний |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Вага | 7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бампер | Знімний, що відкривається |
| Вага паковання | 8,4 кг |
| Водовідштовхувальне просочення | Да |
| Вік | 1 рік — 2 роки | 3 роки | 4 роки |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки |
| Діаметр коліс | 16,5 см| 14,5 см |
| Додатково | Кошик |
| Защита от сползания | Да |
| Капюшон | Глибокий, регулюється застібкою-блискавкою |
| Комплектація | Чохол на ніжки, ремінь для перенесення |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне допустиме навантаження | до 22 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Нахил спинки | від 106 до 160 градусів |
| Оббивка батьківської ручки | З екошкіри |
| Подшипники | Да |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 104 х 78 х 46 см |
| Розмір у складеному вигляді | 46 х 37 х 68 см |
| Розмір спального місця | 80 х 34 х 19 см |
| Розмір паковання | 55 х 46 х 21,5 см |
| Регулювання підніжки | 2 положення |
| Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Ручка коляски | Не регулюється по висоті |
| Серія | Muse |
| Система амортизаторів | Передні/задні |
| Спинка | Регульована, 3 положення |
| Тип коляски | Прогулянкова коляска-книга |
| Тканина | Подвійна |
| Ширина шасі | 35 см |
- Ціна: 6 656,65 ₴
