
-5%
Електромобіль дитячий Bambi Racer джип на радіокеруванні камуфляж M 4960EBLRS-18(24V)
15 072 ₴
14 318,40 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 4960EBLRS-18(24V)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 22 кг |
| Висота сидіння | 27 см |
| Основні | |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 2x12V7-9Ah |
| Вага паковання | 27,2 кг |
| Тип | Електротранспорт |
| Вік | 2 роки — 2 роки,5 роки — 3 роки,4 роки — 5 років,6 років — 7 років |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки| 5-7 років |
| Час заряджання | 8-12 годин |
| Додатково | MP3, USB, AUX, FM |
| Кількість місць | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Максимальна швидкість | 2 - 5 км/год |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мотор | 2 х 35 W |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | 111 х 79 х 76/69 см |
| Розмір коліс | 34 см |
| Розмір сидіння | 42 см |
| Розмір паковання | 111,5 х 75,5 х 47 см |
| Ремені безпеки | 2-точкові |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Тип керування | На пульті | Через застосунок |
| Функції | Музика відчиняються двері | Світ |
| Колір | Камуфляж |
- Ціна: 14 318,40 ₴









