
-5%
Візок дитячий El Camino Link сірий ME 1129 Silver Strip
5 730 ₴
5 443,50 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: ME 1129 Silver Strip
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Матеріал коліс | EVA |
| Колір | Сірий |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Вага | 7.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бампер | Знімний, що відкривається |
| Вага паковання | 8,9 кг |
| Водовідштовхувальне просочення | Немає |
| Вік | 1 рік — 2 роки | 3 роки | 4 роки |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки |
| Діаметр коліс | 19 см| 16,5 см |
| Додатково | Кошик |
| Защита от сползания | Да |
| Капюшон | Глибокий, регулюється застібкою-блискавкою |
| Комплектація | Чохол для ніжок |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне допустиме навантаження | до 22 кг |
| Матеріал рами | Алюміній + сталь |
| Нахил спинки | від 118 до 164 градусів |
| Оббивка батьківської ручки | З екошкіри |
| Подшипники | Да |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 110 х 85 х 54 см |
| Розмір у складеному вигляді | 70 х 54 х 34 см |
| Розмір спального місця | 80 х 35 х 21 см |
| Розмір паковання | 61 х 45 х 26 см |
| Регулювання підніжки | 3 положення |
| Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Ручка коляски | 106 см |
| Серія | Link |
| Система амортизаторів | Передні/задні |
| Спинка | Регульована, 3 положення |
| Тип коляски | Прогулянкова коляска-книга |
| Тканина | Одношарова, щільна |
| Ширина шасі | 54 см |
- Ціна: 5 443,50 ₴
