
Квадроцикл дитячий Prof1 синій HB-EATV08-350-4
32 605 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: HB-EATV08-350-4
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 65 кг |
| Висота сидіння | 59 см |
| Основні | |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 4 х 12V/12AH |
| Вага паковання | 75 кг |
| Тип | Квадроцикл |
| Вік | 10 років — 11 років — 12 років | 13 років,14 років — 15 років — 16 років — 8 років | 9 років |
| Вікова група | 11-12 років — 8-10 років від 13 років |
| Час заряджання | 8-10 годин |
| Діаметр коліс | 36 см |
| Кількість акумуляторів | 4 |
| Кількість місць | 1 |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 65 кг |
| Максимальна швидкість | 25 км/год |
| Матеріал рами | Метал |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мотор | 1 х 350W |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 120 х 74 х 72 см |
| Розмір паковання | 115 х 68 х 52 см |
| Система амортизаторів | Передні/задні |
| Тип керування | Кермо |
| Функції | Свет |
- Ціна: 32 605 ₴





