
-5%
Візок дитячий El Camino Beya рожевий ME 1127-S Blush Pink
6 466 ₴
6 142,70 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: ME 1127-S Blush Pink
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Матеріал коліс | Гума |
| Колір | Рожевий |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Вага | 8.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бампер | Знімний, що відкривається |
| Вага паковання | 9,9 кг |
| Водовідштовхувальне просочення | Да |
| Вік | 1 рік — 2 роки | 3 роки | 6 місяців |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки |
| Діаметр коліс | 22,5 см|17,5 см |
| Додатково | Кошик |
| Защита от сползания | Да |
| Капюшон | Глибокий, регулюється застібкою-блискавкою |
| Комплектація | Чохол для ніжок |
| Конструкція | Складана |
| Максимальне допустиме навантаження | до 22 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Нахил спинки | від 106 до 169 градусів |
| Оббивка батьківської ручки | З екошкіри |
| Подшипники | Да |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | 104 х 84 х 54,5 см |
| Розмір у складеному вигляді | 61 х 54,5 х 39 см |
| Розмір спального місця | 84 х 32 х 21 см |
| Розмір паковання | 54 х 47 х 27 см |
| Регулювання підніжки | 3 положення |
| Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Ручка коляски | Не регулюється по висоті |
| Серія | Beya |
| Система амортизаторів | Передні/задні |
| Спинка | Регульована, 3 положення |
| Тип коляски | Прогулянкова коляска-книга |
| Тканина | Одношарова, щільна |
| Ширина шасі | 54,5 см |
- Ціна: 6 142,70 ₴









