
-5%
Електромобіль дитячий Bambi Racer на радіокеруванні червоний M 4791EBLRS-3
14 929 ₴
14 182,55 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 4791EBLRS-3
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Марка | BMW |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V10AH |
| Вага паковання | 27 кг |
| Тип | Електротранспорт |
| Вік | 2 роки — 2 роки,5 роки — 3 роки,4 роки — 5 років | 6 років |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки| 5-7 років |
| Час заряджання | 8-12 годин |
| Додатково | MP3, USB, BLUETOOTH |
| Кількість місць | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Максимальна швидкість | 3-5 км/год |
| Матеріал сидіння | Кожа |
| Мотор | 2 х 35W |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 126 х 74/61 х 55 см |
| Розмір коліс | 25 см |
| Розмір паковання | 126,5 х 63,5 х 37 см |
| Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Тип керування | На пульті |
| Функції | Музика | Відчиняються двері, Капот| Світ |
- Ціна: 14 182,55 ₴









