
-5%
Електромобіль дитячий Bambi Racer на радіокеруванні синій M 5726EBLR-4
9 521 ₴
9 044,95 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 5726EBLR-4
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Марка | McLaren |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Вага | 13.2 кг |
| Висота сидіння | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V/9AH |
| Вага паковання | 17 кг |
| Тип | Електротранспорт |
| Вік | 2 роки — 2 роки,5 роки — 3 роки,4 роки — 5 років,6 років — 7 років |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки| 5-7 років |
| Час заряджання | 8-12 годин |
| Додатково | MP3 |
| Кількість місць | 1 |
| Кількість швидкостей | 1 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 25 кг |
| Максимальна швидкість | 2,5-4,5 км/год |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мотор | 4 х 25W |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 113 х 69/56 х 44 см |
| Розмір коліс | 22 см |
| Розмір сидіння | 37 см |
| Розмір паковання | 116 х 59 х 29 см |
| Ремені безпеки | 3-точкові |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Тип керування | На пульті люль |
| Функції | Музика відчиняються двері | Світ |
- Ціна: 9 044,95 ₴









