
-5%
Електромобіль Bambi Racer трактор з причепом M 4847EBLR-5(24V)
16 411 ₴
15 590,45 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 4847EBLR-5(24V)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Салатний |
| Розміри | |
| Вага | 29.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V/7AH |
| Вага паковання | 33,4 кг |
| Вік | 3 роки — 4 роки | 5 років | 6 років | 7 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років |
| Час заряджання | 8-12 годин |
| Діаметр коліс | 39 см| 28 см |
| Додатково | Bluetooth, USB |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мотор | 2 х 35W |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | 138 х 64 х 66 см |
| Розмір сидіння | 30 см |
| Розмір паковання | 124,5 х 56 х 53 см |
| Ремені безпеки | 3-точкові |
| Швидкість руху | 3-5 км/год |
| Функції | Свет |
| Частота | 2,4 ГГц |
- Ціна: 15 590,45 ₴







