
-5%
Електромобіль дитячий Bambi Racer джип на радіокеруванні, чорно-бежевий M 5099EBLR-RS(24V)
12 153 ₴
11 545,35 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 5099EBLR-RS(24V)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 19.5 кг |
| Основні | |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 24V7AH |
| Вага паковання | 23,5 кг |
| Вік | 3 роки — 4 роки | 5 років | 6 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років |
| Діаметр коліс | 29 см |
| Додатково | MP3, USB, BLUETOOTH, TF |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість місць | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Максимальна швидкість | 8 км/год |
| Матеріал сидіння | Кожа |
| Мотор | 4 х 200W |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 108 х 74 х 64 см |
| Розмір паковання | 118 х 61,5 х 34 см |
| Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Система амортизаторів | Задні |
| Швидкість руху | 3-8 км/год |
| Тип керування | На пульті | Розіокерування |
| Функції | Звук | Світ |
| Частота | 2,4 ГГц |
- Ціна: 11 545,35 ₴









