
-5%
Електромобіль дитячий Bambi Racer на радіокеруванні M 5802EBLR-3
17 482 ₴
16 607,90 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 5802EBLR-3
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Вага | 26 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V12AH |
| Вага паковання | 31,75 кг |
| Тип | Машинка |
| Тип транспорту | Єлектромобиль |
| Вік | 10 років — 11 років — 12 років | 13 років — 14 років | 3 роки,4 роки — 5 років — 6 років | 7 років — 8 років | 9 років |
| Вікова група | 11-12 років — 3-4 роки,5-7 років — 8-10 років — від 13 років |
| Час заряджання | 10 годин |
| Діаметр коліс | 33 см |
| Додатково | MP3, USB |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість місць | 1 |
| Кількість швидкостей | 1 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 60 кг |
| Максимальна швидкість | 4 км/год |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мотор | 4 х 45W |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 132 х 80/83 х 68 см |
| Розмір сидіння | 48 см |
| Розмір паковання | 124 х 76 х 56 см |
| Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Система амортизаторів | Передні/задні |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Тип керування | На пульті | Розіокерування |
| Функції | Звук | Світ |
| Частота | 2,4 ГГц |
- Ціна: 16 607,90 ₴









