
Ходунки EL CAMINO Multiway рожеві ME 1163 Pink
1 929 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: ME 1163 Pink
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Вага | 3.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 4,8 кг |
| Тип | Ходунки |
| Вік | 1 рік| 1,5 року| 10 місяців| 11 місяців| 6 місяців| 7 місяців| 8 місяців| 9 місяців |
| Вікова група | 0-2 років |
| Висота | Регульована 2 положення |
| Висота сидіння | 22 cм |
| Діаметр коліс | 9 см| 5 см |
| Додатково | З функцією каталки |
| Кількість коліс | 6 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 15 кг |
| Матеріал | Текстиль, пластик, метал |
| Матеріал коліс | Пластик + гума |
| Панель | Знімна |
| Живлення | 2 AA (не входять) |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | 69 х 54 х 50 см |
| Розмір паковання | 56 х 20 х 71 см |
| Серія | Multiway |
| Стопор | 2 шт. |
| Функції | Музика | Посувні деталі | Свет |
- Ціна: 1 929 ₴






