
Стільчик-гойдалка EL CAMINO Swan зелений ME 1087-G Pale Green
7 054 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: ME 1087-G Pale Green
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10 кг |
| Вага паковання | 11,6 кг |
| Тип | Стільчик для годування |
| Вік | 1 рік| 1,5 року| 10 місяців| 11 місяців| 2 роки,5 роки | 3 роки| 6 місяців| 7 місяців| 8 місяців| 9 місяців |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки |
| Додатково | Дуга з іграшками |
| Защита от сползания | Да |
| Кошик для іграшок | Немає |
| Максимальне допустиме навантаження | до 15 кг |
| Матеріал | Пластик, текстиль |
| Матрац | Є, знімний |
| Нахил спинки | від 115 до 144 градусів |
| Живлення | від мережі (USB шнур у комплекті) |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 82 х 60 х 105 см |
| Розмір у складеному вигляді | 48 х 60 х 90 см |
| Розмір сидіння | 30 х 21 см |
| Розмір паковання | 51 х 28 х 75 см |
| Регулювання висоти | 5 позицій |
| Регулювання підніжки | 3 положення |
| Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Серія | Swan |
| Спинка | Регульована, 3 положення |
| Столик | Знімний |
| Стопор | Немає |
| Чехол | Знімний з екошкіри |
- Ціна: 7 054 ₴









