
-5%
Мотоцикл дитячий Bambi Racer M 5776AL-2(24V)
21 108 ₴
20 052,60 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 5776AL-2(24V)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Матеріал коліс | Гума |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Вага | 26 кг |
| Висота сидіння | 53 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V/7AH |
| Вага паковання | 29 кг |
| Вік | 10 років — 6 років | 7 років | 8 років | 9 років |
| Вікова група | 5-7 років — 8-10 років |
| Висота керма | 69 см |
| Діаметр коліс | 33 см |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість коліс | 2 |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 80 кг |
| Максимальна швидкість | 16 км/год |
| Матеріал корпусу | Пластик + метал |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мотор | 24V/250W |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | 110 х 37 х 74 см |
| Розмір паковання | 116,5 х 21 х 65,5 см |
- Ціна: 20 052,60 ₴





