
Шкільна парта зі стільчиком Сакура N 2071-8-7
4 350 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: N 2071-8-7
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Стать | Для дівчаток |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25,52 кг |
| Вік | 3 роки — 4 роки — 5 років | 6 років | 7 років — 8 років | 9 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років| 8-10 років |
| Висота | Регульована |
| Висота до сидіння | 28/37 см |
| Додатково | Підставка для ніг |
| Матеріал | ДСП |
| Розмір | 58/67 см| 69,5 стіл| 62/73 см висота |
| Розмір паковання | 70,5 х 46,5 х 15 см |
| Колір | Принт |
- Ціна: 4 350 ₴


