
Басейн каркасний Intex 400 х 200 х 100 см 26780
19 529 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 26780
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intex |
| Вага | 67.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Басейн |
| Вік | 10 років — 11 років — 12 років | 13 років,14 років — 15 років, 17 років — 8 років | 9 років |
| Вікова група | 11-12 років — 8-10 років від 13 років |
| Комплектація | Басейн, фільтр-насос, сходи |
| Матеріал | ПВХ, сталевий каркас |
| Насос-фільтр | 2006 л/год |
| Об'єм басейну | 6836 л |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 400 х 200 х 100 см |
| Розмір паковання | 54 х 50 х 116 см |
| Тип басейну | Каркасний |
| Тип насоса | Картриджний |
| Форма | Прямокутний |
| Колір | Принт |
- Ціна: 19 529 ₴








