
-5%
Мотоцикл дитячий Bambi Racer червоний M 5806EL-3
6 487 ₴
6 162,65 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 5806EL-3
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Вага | 12.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V4,5AH |
| Вік | 3 роки — 4 роки | 5 років | 6 років | 7 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років |
| Час заряджання | 10-12 годин |
| Додатково | TF |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Максимальна швидкість | 7 км/год |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мотор | 2 х 35W |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір паковання | 91 х 37 х 54 см |
| Функції | Музика Свет |
- Ціна: 6 162,65 ₴







