
-5%
Мотоцикл дитячий Bambi Racer червоний M 5739EL-3
7 932 ₴
7 535,40 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 5739EL-3
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Висота сидіння | 39 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V/7-9AH |
| Вага паковання | 14 кг |
| Вік | 2 роки | 3 роки| 4 роки | 5 років |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки| 5-7 років |
| Висота керма | 60 см |
| Діаметр коліс | 23 см |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Максимальна швидкість | 4,5 км/год |
| Матеріал сидіння | Кожа |
| Мотор | 2 х 35 W |
| Розмір | 112 х 80 х 49 см |
| Розмір сидіння | 22 см |
| Розмір паковання | 87 х 50 х 49 см |
| Функції | Звук | Світ |
- Ціна: 7 535,40 ₴







