
-5%
Мотоцикл дитячий Bambi Racer рожевий M 5823ELS-8
6 563 ₴
6 234,85 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 5823ELS-8
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Вага | 11 кг |
| Висота сидіння | 43 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V5AH |
| Вага паковання | 13 кг |
| Вік | 2 роки | 3 роки| 4 роки | 5 років |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки| 5-7 років |
| Висота керма | 47 см |
| Діаметр коліс | 28 см |
| Додатково | MP3, USB, BLUETOOTH, TF |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість коліс | 3 |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Максимальна швидкість | 5 км/год |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мотор | 2 х 35 W |
| Особливості | Автопофарбування |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | 105 х 62 х 50 см |
| Розмір сидіння | 17 см |
| Розмір паковання | 94 х 57 х 36 см |
- Ціна: 6 234,85 ₴








