
-5%
Електромобіль дитячий Bambi Racer джип M 5821EBLR-11(24V)
22 566 ₴
21 437,70 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 5821EBLR-11(24V)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 40 кг |
| Основні | |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V8AH |
| Вага паковання | 48,5 кг |
| Вік | 3 роки — 4 роки — 5 років | 6 років | 7 років — 8 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років| 8-10 років |
| Час заряджання | 8-12 годин |
| Діаметр коліс | 31 см|38 |
| Додатково | MP3, USB, BLUETOOTH |
| Кількість місць | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мотор | 4 х 45W |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 151 х 80 х 79 см |
| Розмір сидіння | 46 см |
| Розмір паковання | 134 х 74 х 68 см |
| Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Швидкість руху | до 15 км/год |
| Тип керування | На пульті | Розіокерування |
| Функції | Музика Свет |
| Частота | 2,4 ГГц |
- Ціна: 21 437,70 ₴









