
База під автокрісло El camino для автокрісла стандарту i-SIZE R129 з ISOFIX ME 1110 i-FIX Base
3 693 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: ME 1110 i-FIX Base
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5,5 кг |
| Вага паковання | 6,3 кг |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки |
| Матеріал | Пластик, Метал |
| Розмір | 40 х 12 х 63 см |
| Розмір паковання | 65 х 42 х 15 см |
| Стандарт безпеки | i-Size R129 |
- Ціна: 3 693 ₴





