
-5%
Електромобіль дитячий Bambi Racer спорткар M 5820EBLRS-12(24V) 5813EBLR-4
27 771 ₴
26 382,45 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 5820EBLRS-12(24V)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Розміри | |
| Вага | 33.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 24V10AH |
| Вага паковання | 41 кг |
| Вік | 3 роки — 4 роки — 5 років | 6 років | 7 років — 8 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років| 8-10 років |
| Час заряджання | 10-12 годин |
| Діаметр коліс | 24,5 см |
| Додатково | MP3, USB, AUX |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість місць | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 35 кг |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мотор | 2 х 150W |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | 152 х 87 х 58 см |
| Розмір сидіння | 54 см |
| Розмір паковання | 144 х 88,5 х 41 см |
| Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Система амортизаторів | Передні/задні |
| Швидкість руху | 3-8 км/год |
| Тип керування | На пульті | Розіокерування |
| Функції | Звук | Світ |
| Частота | 2,4 ГГц |
- Ціна: 26 382,45 ₴





