
Електромобіль дитячий Bambi Racer спортивний на радіокеруванні сірий M 5849EBLRS-11(24V)
14 873 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- Немає в наявності
- Код: M 5849EBLRS-11(24V)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Марка | BMW |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Вага | 25 кг |
| Висота сидіння | 34 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 24V7AH |
| Вага паковання | 28 кг |
| Тип | Електротранспорт |
| Вік | 2 роки — 2 роки,5 роки — 3 роки,4 роки — 5 років | 6 років |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки| 5-7 років |
| Час заряджання | 8-10 годин |
| Додатково | MP3, USB, AUX |
| Кількість місць | 2 |
| Кількість швидкостей | 1 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Максимальна швидкість | 5 - 8 км/год |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мотор | 2 х 60W |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 142 х 84/74 х 55 см |
| Розмір коліс | 27,5 см |
| Розмір сидіння | 50 см |
| Розмір паковання | 135 х 70 х 38 см |
| Ремені безпеки | 3-точкові |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Тип керування | На пульті | Через застосунок |
| Функції | Музика відчиняються двері | Режим демонстації | Світ |
- Ціна: 14 873 ₴









