
-5%
Електромобіль дитячий Bambi Racer джип на радіокеруванні білий M 5796EBLR-1
10 669 ₴
10 135,55 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 5796EBLR-1
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 22 кг |
| Висота сидіння | 28 см |
| Основні | |
| Марка | Audi |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V/7-9AH |
| Вага паковання | 17,5 кг |
| Тип | Електротранспорт |
| Вік | 2 роки — 2 роки,5 роки — 3 роки,4 роки — 5 років,6 років — 7 років |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки| 5-7 років |
| Час заряджання | 8-10 годин |
| Додатково | MP3, USB, AUX |
| Кількість місць | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 25 кг |
| Максимальна швидкість | 2,5-5 км/год |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мoдель | Audi Q7 |
| Мотор | 2 х 35 W |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 116 х 68/58 х 54 см |
| Розмір коліс | 26 см |
| Розмір сидіння | 31 см |
| Розмір паковання | 120 х 58 х 35 см |
| Ремені безпеки | 2-точкові |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Тип керування | На пульті РОль | Через застосунок |
| Функції | Музика відчиняються двері | Світ |
- Ціна: 10 135,55 ₴






