
-5%
Електромобіль дитячий Bambi Racer джип на радіокеруванні блакитний M 5026EBLR-2(24V)
10 443 ₴
9 920,85 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 5105EBLR-4
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 15 кг |
| Основні | |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V/7AH |
| Акційні товари | Мегарозродажу |
| Вага паковання | 17,3 кг |
| Вік | 3 роки — 4 роки | 5 років | 6 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років |
| Час заряджання | 8-10 годин |
| Діаметр коліс | 20 см |
| Додатково | MP3, USB, TF |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість місць | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 25 кг |
| Максимальна швидкість | 3-5 км/год |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мотор | 2 х 35W|2 х 25W |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 114 х 61 х 45 см |
| Розмір паковання | 112 х 51 х 29 см |
| Ремені безпеки | 3-точкові |
| Система амортизаторів | Задні |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Тип керування | На пульті | Розіокерування |
- Ціна: 9 920,85 ₴








