
-5%
Електромобіль дитячий Bambi Racer джип на радіокеруванні M 5829EBLR-5
8 928 ₴
8 481,60 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 5829EBLR-5
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 19.5 кг |
| Основні | |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V/9AH |
| Вага паковання | 23,65 кг |
| Вік | 2,5 року | 3 роки| 4 роки | 5 років | 6 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років |
| Час заряджання | 8-12 годин |
| Діаметр коліс | 29 см |
| Додатково | MP3, USB, AUX |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість місць | 1 |
| Кількість швидкостей | 1 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мотор | 4 х 35W |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 116 х 72 х 65 см |
| Розмір сидіння | 38 см |
| Розмір паковання | 105 х 58 х 49 см |
| Ремені безпеки | 2-точкові |
| Система амортизаторів | Передні/задні |
| Швидкість руху | 5-8 км/год |
| Тип керування | На пульті | Розіокерування |
| Функції | Звук | Світ |
| Колір | Зелений |
| Частота | 2,4 ГГц |
- Ціна: 8 481,60 ₴








