
-5%
Електромобіль дитячий Bambi Racer джип Mercedes M 5837EBLR-2(36V)
26 805 ₴
25 464,75 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 5837EBLR-2(36V)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 41 кг |
| Основні | |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V/9AH |
| Вага паковання | 47,8 кг |
| Вік | 10 років — 6 років | 7 років | 8 років | 9 років |
| Вікова група | 5-7 років — 8-10 років |
| Час заряджання | 8-12 годин |
| Діаметр коліс | 34 см |
| Додатково | MP3, USB, AUX |
| Кількість акумуляторів | 3 |
| Кількість місць | 2 |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 50 кг |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мотор | 1 х 350W |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 136 х 87 х 83 см |
| Розмір сидіння | 2 х 26 см |
| Розмір паковання | 136,5 х 78 х 47 см |
| Ремені безпеки | 3-точкові |
| Система амортизаторів | Задні |
| Швидкість руху | до 15 км/год |
| Тип керування | На пульті | Розіокерування |
| Функції | Свет |
| Частота | 2,4 ГГц |
- Ціна: 25 464,75 ₴









