
-5%
Баггі Bambi Racer чорний M 5797A-2(48V)
51 543 ₴
48 965,85 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 5797A-2(48V)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Racer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Багі |
| Тип транспорту | Єлектромобиль |
| Вік | 10 років — 11 років — 12 років | 13 років,14 років — 15 років, 17 років — від 18 років |
| Вікова група | 11-12 років від 13 років |
| Час заряджання | 8-12 годин |
| Додатково | MP3, USB, BLUETOOTH, FM |
| Кількість коліс | 4 |
| Кількість місць | 2 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 150 кг |
| Максимальна швидкість | 20 км/год |
| Матеріал | Пластик, Метал |
| Матеріал коліс | Гума |
| Мотор | 1 х 800W |
| Живлення | Акумулятор |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 161 х 125 х 76 см |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Тип керування | Кермо |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 48 965,85 ₴









