
-5%
Електромобіль дитячий Bambi Racer навантажувач на радіокеруванні M 5989BLR-4
10 955 ₴
10 407,25 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 5989BLR-4
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Вага | 26.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V/9AH |
| Вага паковання | 31,6 кг |
| Тип | Машинка |
| Тип транспорту | Єлектромобиль |
| Вік | 2,5 року | 3 роки| 4 роки | 5 років | 6 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років |
| Час заряджання | 8-12 годин |
| Діаметр коліс | 17,5 см|24 см |
| Додатково | MP3, USB, AUX |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість місць | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 в машині/6 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Максимальна швидкість | 2,6-6 км/год |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мотор | 2 х 35W |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | 136 х 68 х 102 см |
| Розмір сидіння | 37 см |
| Розмір паковання | 95 х 65 х 48 см |
| Ремені безпеки | 2-точкові |
| Система амортизаторів | Передні |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Тип керування | На пульті | Розіокерування |
| Функції | Свет |
| Частота | 2,4 ГГц |
- Ціна: 10 407,25 ₴









