
Автомодель - CHEVROLET CORVETTE Z06 2023 (помаранчевий, світло-блакитний)
315 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 400 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: 250383W
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,15 кг |
| Вік | 10 років — 3 роки | 4 роки | 5 років | 7 років | 8 років | 9 років |
| Вікова група | 2-4 роки — 5-7 років — 8-13 років |
| Інерційний привод | Да |
| Марка авто | Chevrolet |
| Масштаб | 1:43 |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір машинки | 12 см |
| Розмір паковання | 18 х 7 х 7 см |
| Функції | Відчиняються двері |
| Колір | Мікс |
- Ціна: 315 ₴


