
-5%
Електромобіль дитячий Bambi Racer джип на радіокеруванні червоно-чорний M 5911EBLR-3-2(24V)
16 566 ₴
15 737,70 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 5911EBLR-3-2(24V)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 30 кг |
| Основні | |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 24V7AH |
| Вага паковання | 34 кг |
| Тип машинки | Джип |
| Вік | 3 роки — 4 роки | 5 років | 6 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років |
| Час заряджання | 8-12 годин |
| Додатково | MP3, USB, BLUETOOTH |
| Кількість місць | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 40 кг |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мотор | 2 х 24V/150W |
| Розмір | 131 х 88 х 75 см |
| Розмір паковання | 135 х 73 х 37 см |
| Ремені безпеки | 2-точкові |
| Швидкість руху | 2-5 км/год |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Тип керування | На пульті | Розіокерування |
- Ціна: 15 737,70 ₴
