
-5%
Електромобіль дитячий Bambi Racer джип рожевий M 6019EBLR-8
17 566 ₴
16 687,70 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 6019EBLR-8
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 40 кг |
| Основні | |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V12AH |
| Вага паковання | 46,3 кг |
| Вік | 3 роки — 4 роки — 5 років | 6 років | 7 років — 8 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років| 8-10 років |
| Час заряджання | 8-12 годин |
| Діаметр коліс | 40/23 см |
| Додатково | MP3, USB, BLUETOOTH |
| Кількість місць | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 в машині/3 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мотор | 4 х 45W |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | 132 х 93 см |
| Розмір сидіння | 2 х 26 см |
| Розмір паковання | 129 х 75,5 х 51 см |
| Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Швидкість руху | до 10 км/год |
| Тип керування | На пульті | Розіокерування |
| Частота | 2,4 ГГц |
- Ціна: 16 687,70 ₴








