
-5%
Мотоцикл дитячий Bambi Racer M 6013EL-1(24V)
14 798 ₴
14 058,10 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 6013EL-1(24V)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Вага | 26 кг |
| Висота сидіння | 56 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V/9AH |
| Вага паковання | 30 кг |
| Вік | 3 роки — 4 роки — 5 років | 6 років | 7 років — 8 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років| 8-10 років |
| Висота керма | 62 см |
| Діаметр коліс | 36 см |
| Додатково | MP3, USB, AUX |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Кількість коліс | 2 |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Максимальна швидкість | 13 - 17 км/год |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мотор | 1 х 150W |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 135 х 59 х 81 см |
| Розмір сидіння | 26 см |
| Розмір паковання | 118 х 42 х 68 см |
| Функції | Свет |
- Ціна: 14 058,10 ₴








