
-5%
Електромобіль дитячий на радіокеруванні сірий M 6020EBLR-12
10 320 ₴
9 804 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 6020EBLR-12
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 20 кг |
| Висота сидіння | 28 см |
| Основні | |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V10AH |
| Вага паковання | 25 кг |
| Тип | Електротранспорт |
| Вік | 2 роки — 2 роки,5 роки — 3 роки,4 роки — 5 років,6 років — 7 років |
| Вікова група | 0-2 роки | 3-4 роки| 5-7 років |
| Час заряджання | 8-12 годин |
| Додатково | MP3, USB, AUX, FM |
| Кількість місць | 1 |
| Кількість швидкостей | 1 в машині/6 на пульті |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Максимальна швидкість | 6 км/год |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Мотор | 4 х 35W |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір | 116 х 72/62 х 55 см |
| Розмір коліс | 26 см |
| Розмір сидіння | 39 см |
| Розмір паковання | 120 х 62 х 36 см |
| Ремені безпеки | 2-точкові |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Тип керування | На пульті РОль | Через застосунок |
| Функції | Музика відчиняються двері | Режим демонстації | Світ |
- Ціна: 9 804 ₴









