
-5%
Електрокарт дитячий Bambi Racer білий M 6029EBLR-1(24V)
14 371 ₴
13 652,45 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 6029EBLR-1(24V)
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Вага | 29.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 24V7AH |
| Вага паковання | 34 кг |
| Тип транспорту | Карт |
| Вік | 3 роки — 4 роки — 5 років | 6 років | 7 років — 8 років |
| Вікова група | 3-4 роки | 5-7 років| 8-10 років |
| Час заряджання | 8-12 годин |
| Діаметр коліс | 32 см |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Максимальна швидкість | 5-7 км/год |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Мотор | 4 х 75W |
| Стать | Для дівчаток | Для хлопчиків |
| Розмір сидіння | 39 см |
| Розмір паковання | 114,5 х 63,5 х 39,5 см |
| Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Система амортизаторів | Передні/задні |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Тип керування | На пульті | Розіокерування |
- Ціна: 13 652,45 ₴









