
-5%
Мотоцикл дитячий Bambi Racer рожевий M 6017AL-8
15 044 ₴
14 291,80 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 6017AL-8
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Матеріал коліс | Гума |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Вага | 24.5 кг |
| Висота сидіння | 58 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 12V10AH |
| Вага паковання | 28,5 кг |
| Вік | 10 років — 11 років — 12 років,8 років — 9 років |
| Вікова група | 11-12 років — 8-10 років |
| Висота керма | 74-78 см |
| Діаметр коліс | 31 см |
| Додатково | MP3 |
| Кількість акумуляторів | 2 |
| Кількість коліс | 2 |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 65 кг |
| Максимальна швидкість | до 23 км/год |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Мотор | 1 х 350W |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | 132 х 55 х 82 см |
| Розмір сидіння | 23 см |
| Розмір паковання | 121 х 34 х 59 см |
| Функції | Свет |
- Ціна: 14 291,80 ₴






