
Стілець дитячий Bambi рожевий M 6056-8
3 416 ₴
+380 (50) 235-47-98
Відділ продажу- В наявності
- Код: M 6056-8
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відправка товарів здійснюється в день замовлення, у робочі дні (Пн-Пт) при оформленні до 15:00. Замовлення, отримані пізніше зазначеного часу, у вихідні (субота, неділя) або святкові дні, будуть оброблені та відправлені наступного робочого дня.
Більше іграшок www.divoland.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7,5 кг |
| Вага паковання | 8,6 кг |
| Вік | 6 років — 7 років | 8 років |
| Вікова група | 5-7 років — 8-10 років |
| Висота до сидіння | 44 - 56 см |
| Діаметр коліс | 5 см |
| Матеріал коліс | Пластикові з гумовим покриттям |
| Особливості | М'яке сидіння, насіння чохол, сітчаста спинка |
| Підлокітники | Да |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір сидіння | 41 см |
| Розмір паковання | 59 х 56 х 84/96 см |
- Ціна: 3 416 ₴




